AKTYWNE DZIAŁANIA DIGITALOWE W CELU ZWIĘKSZENIA POTENCJAŁU MARKETINGOWEGO MARKI

Na podstawie stworzonej strategii komunikacji opracowaliśmy i wdrożyliśmy efektywne działania, które znacząco przełożyły się na sprzedaż produktów klienta i wzrost rozpoznawalności marki. Dla SunewMed+ tworzyliśmy kampanie Social Ads, prowadziliśmy media społecznościowe oraz współpracowaliśmy z Influencerami. Wspólnie założyliśmy również kanał na Youtube - Blisko kobiet SunewMed+, na którym poruszamy istotne tematy z inspirującymi kobietami. 

 

EFEKTY:

W ciągu półtora roku prowadzenia marki udało nam się zbudować zaangażowaną społeczność marki i kilkukrotnie zwiększyć konwersję dzięki znanym twarzom oraz odpowiednim kampaniom reklamowym. Fani marki z chęcią dzielili się swoimi doświadczeniami i szukali inspiracji oraz doradztwa na profilach - to tylko potwierdza fakt, iż nasza komunikacja była zachęcająca do interakcji oraz przyjazna. 

Jak możecie sami zobaczyć - Agencja Maciaszczyk to nie tylko trudne branże. Każdego dnia poszerzamy swoje umiejętności i rozwijamy się w wielu różnych kierunkach! Pielęgnujemy nie tylko profile naszych klientów - teraz jesteśmy również mistrzami pielęgnacji skóry, twarzy i włosów!

 

ARM NowaStrona GRAFY Portfolio Projekty DIGITAL Sunewmed

Dodaj komentarz