Grupa Maciaszczyk ponownie laureatem „Diamentów Forbesa”!

Pomimo kryzysu jesteśmy na fali. Grupa Maciaszczyk ponownie laureatem „Diamentów Forbesa”!

Wraz z drugim numerem magazynu „Forbes”, pod koniec stycznia 2023 r., ukazał się – po raz siódmy – najbardziej prestiżowy ranking najlepiej rozwijających się firm w Polsce: „Diamenty Forbesa” edycja 2023. Nie bez powodu o tym wspominamy! Grupa Maciaszczyk, której częścią jest Agencja Reklamowa Maciaszczyk wraz z Drukarnią Maciaszczyk, po raz drugi z rzędu znalazła się w gronie laureatów. To dla nas ogromny zaszczyt, ale też motywacja zarówno do dalszego rozwoju naszych kompetencji w różnych obszarach marketingu, jak i udoskonalania oferowanych usług poligraficznych.

„Diamenty Forbesa” przyznawane są każdego roku od 2017 r. w oparciu o złożone przez firmy sprawozdania finansowe za ostatni rok obrachunkowy do Krajowego Rejestru Sądowego. Aby znaleźć się na liście najbardziej dochodowych przedsiębiorstw, firma musi udokumentować przeciętny wzrost o wartości minimum 15 proc. w ciągu ostatnich trzech lat obrachunkowych. Warunkiem koniecznym, który brany jest pod uwagę przy opracowywaniu rankingu, jest wysoka płynność bieżąca i niezaleganie z płatnościami. Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie według przychodów: małe – z przychodem od 5 do 50 mln zł, średnie – z przychodem 50-250 mln zł, i duże – z przychodem ponad 250 mln zł.

Cieszymy się, że 2023 r. zaczął się dla nas, Grupy Maciaszczyk, tak dobrze. Ponowne znalezienie się w „Diamentach Forbesa” – w czasach, gdzie kryzys goni kolejny kryzys – jest dla nas pozytywnym bodźcem, bo pomimo trudności 2022 rok był pełen wyzwań i wielu sukcesów. To także wielki prestiż – drugi raz z rzędu potwierdzono naszą wiarygodność i wysoką jakość oferowanych usług. Jeszcze mocniej wierzymy w siłę naszego zespołu i w to, że razem możemy budować solidną i dobrze prosperującą markę. Szczególne podziękowania należą się naszym Klientom, dzięki którym każdego dnia sięgamy wyżej, szukając ciekawych i niebanalnych rozwiązań, wzajemnie się inspirując i poznając tajniki różnych branży. Tam, gdzie kończy się horyzont, pojawiają się nowe perspektywy –  dlatego nie zwalniamy tempa, idziemy robić swoje!