Grupa Maciaszczyk wśród laureatów Diamentów Forbesa 2022

Mamy to! Grupa Maciaszczyk znalazła się wśród laureatów prestiżowej nagrody biznesowej przyznawanej przez miesięcznik Forbes firmom, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

 

Czym są Diamenty Forbesa?
Diamenty Forbesa to prestiżowe zestawienie najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw, przygotowywane przez miesięcznik Forbes we współpracy z firmą analityczną Dun & Bradstreet Poland. W rankingu biorą udział przedsiębiorstwa, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększyły swoją wartość. Ranking ten cieszy się opinią jednego z najbardziej rzetelnych i wiarygodnych na rynku.

W jaki sposób wyłania się zwycięzców?
Ranking Diamentów Forbesa jest zbudowany w oparciu o tzw. metodę szwajcarską łączącą w sobie metodę majątkową i dochodową. Uwzględnia ona m.in.: wyniki finansowe za lata 2016-2020, wartość majątku, historię płatniczą, wiarygodność płatniczą oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Nie ma tu przypadków. Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: firmy małe z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł, średnie z przychodem od 50 do 250 mln zł, duże z przychodem ze sprzedaży powyżej 250 mln zł. Warto wspomnieć, że w ostatniej kategorii znalazło się kilku naszych Klientów – z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie pogratulować!

Obecność Grupy Maciaszczyk wśród firm wyróżnionych tytułem Diamenty Forbesa 2022 to dla nas ogromny sukces i powód do dumy. Zwłaszcza teraz, w czasie kryzysu, z którym zmaga się świat, stanowi to swoiste potwierdzenie siły, zdolności budowania wartości i jakości marki oraz biznesu. Dziękujemy za uznanie i zaufanie – zwłaszcza naszym Klientom, bez których ten sukces nie byłby możliwy. To dla nas ogromna motywacja, by dalej się rozwijać.